Přeskočit na obsah »

Qalt Batole Color prací gel 5 l

Qalt Batole Color prací gel 5 l

Původní cena 259,- Kč

Akční cena Cena bez DPH 150,41 Kč S DPH: 182,- Kč

Qalt Batole Color prací gel 5 l is available for purchase in increments of 1

Rychlý přehled

Prací gel Qalt Batole Color 5 l je špičkový koncentrovaný prací gel evropské úrovně, určený převážně na barevné prádlo přicházející do styku s dětskou pokožkou, která je nejvíce vystavena rizikům podráždění a alergiím. Balení 5l.

Qalt Batole Color prací gel 5 l

  • Qalt Batole Color prací gel 5 l

Detaily

Qalt Batole Color gel v poctivém 5l balení je silně koncentrovaný prací gel, skvělý pro dětské barevné prádlo. Speciálně vhodný pro citlivou dětskou pokožku, která nejrychleji reaguje na podráždění a případné alergie. Bioaktivní přísady zaručují vysokou prací účinnost a spolehlivé odstranění nečistot různé povahy (krev, pot, skvrny od nápojů, jídel, aj.)

Aktivní komponenty pracího gelu Qalt Batole Color dlouhodobě udržují stálou barevnost vašeho prádla. Přitom velmi účinně pere i odolné skvrny, kterých je dětské prádlo často plné. Popere se i s potem, blátem, skvrnami od jídla i krví z dětských bolístek.

Batole Color Gel je bez fosfátů, barviv, bělidel a jiných dráždidel, které nemáte rádi. Prací gel se oproti práškům lépe rozpouští. Proto jej uplatníte i při ručním praní a při praní sportovního oblečení při nízkých teplotách.

Balení: 5 l (kanystr)

Počet pracích dávek: 50

Chcete vědět jak prát froté ručníky?

Umíte správně prát záclony?