Přeskočit na obsah »

JSEM PRACÍ GEL NA DĚTSKÉ PRÁDLO - 3 L

JSEM PRACÍ GEL NA DĚTSKÉ PRÁDLO - 3 L

Cena bez DPH 271,90 Kč S DPH: 329,- Kč
JSEM PRACÍ GEL NA DĚTSKÉ PRÁDLO - 3 L is available for purchase in increments of 1

Rychlý přehled

Jsem koncentrovaný prací gel se sníženou dermální dráždivostí vůči citlivé pokožce. Jsem určen pro praní všech druhů barevného a černého prádla s výjimkou vlny a přírodního hedvábí. Jsem vhodný pro všechny typy praček i pro ruční praní. Pronikám hluboko do vláken pro odstranění i těch nejodolnějších skvrn. Obsahuji aktivní složky, které brání nechtěnému obarvení prádla a složky, jež rozzáří barvy vašeho prádla. Jsem šetrný k vláknům.

Gel na dětské prádlo - 3L

  • Gel na dětské prádlo - 3L

Detaily

Výborný prací gel vhodný  dětskou pokožku balený v moderním ekologickém recyklovatelném obalu Bag in box. 60 pracích dávek. Prací teploty : 30 - 95°C. Jsem koncentrovaný prací gel se sníženou dermální dráždivostí vůči citlivé pokožce. Jsem určen pro praní všech druhů barevného a černého prádla s výjimkou vlny a přírodního hedvábí. Jsem vhodný pro všechny typy praček i pro ruční praní. Pronikám hluboko do vláken pro odstranění i těch nejodolnějších skvrn. Obsahuji aktivní složky, které brání nechtěnému obarvení prádla a složky, jež rozzáří barvy vašeho prádla. Jsem šetrný k vláknům.

Dávkování  je podle míry znečištění 30 - 50 ml na 5 kg špinavého prádla.Všechny aktivní prací složky jsou rostlinného původu a jsou snadno biologicky rozložitelné a tím je vhodný pro použití se septiky a domácími čističkami.
Obsažené enzymy nejsou vyráběné pomocí GMO.  Prostředek neobsahuje fosfáty, chlor, EDTA, formaldehyd, syntetická barviva, opticky zjasňující látky.