Přeskočit na obsah »

Qalt Excel koncentrát prací prášek 1,5 kg

Qalt Excel koncentrát prací prášek 1,5 kg

Původní cena 82,- Kč

Akční cena Cena bez DPH 53,72 Kč S DPH: 65,- Kč

Qalt Excel koncentrát prací prášek 1,5 kg is available for purchase in increments of 1

Rychlý přehled

Prací prášek Qalt Excel 1,5 kg. Prací prostředek určený pro všechny druhy prádla s výjimkou vlny a přírodního hedvábí. Vhodný pro všechny druhy praček i na ruční praní.

Qalt Excel 1,5 kg

  • Qalt Excel 1,5 kg

Detaily

Qalt Excel 1,5 kg je prací prášek vhodný pro všechny druhy tkanin vyjma vlny a přírodního hedvábí. Qalt Excel využijete při ručním praní i praní ve všech typech praček.

Nemůžete se zbavit neustále vznikajících skvrn od jídla, nápojů, kakaa, vína nebo čaje? Trápí vás skvrny od čokolády a ovoce na vaší halence? Qalt Excel účinně pere v celé škále teplot - tedy od 30°C do 90°C.

Ekologicky nezávadný prací prášek bez fosfátů, barviv a jiných dráždidel, které nemáte rádi.

Balení: 1,5 kg

Počet dávek: 20

Složení: chlorid sodný, uhličitan sodný, perkarbonát sodný, hlinitokřemičitan sodný, citronan sodný, lineární alkylbenzensulfonát sodný, sodné mýdlo nasycených mastných kyselin (100% lůj), C12-14 alkohol 7EO, metakřemičitan sodný, tetraacetylethylendiamin, proteáza, hydroxyetandifosfonová kyselina, sodná sůl, karboxymethylcelulóza, alfa amyláza, derivát bis-(triazinylamino)-stilbendisulfokyseliny, parfém, zeolit+polyakrylát sodný+kys.dodecylbenzensulfonová