Přeskočit na obsah »

Qalt Batole ECO prací prášek 1,5 kg

Qalt Batole ECO prací prášek 1,5 kg

Původní cena 129,- Kč

Akční cena Cena bez DPH 71,07 Kč S DPH: 86,- Kč

Qalt Batole ECO prací prášek 1,5 kg is available for purchase in increments of 1

Rychlý přehled

Prací prášek Qalt Batole ECO 1,5 kg, Kvalitní prací prášek českého výrobce, určený převážně na prádlo přicházející do styku s dětskou pokožkou, která je nejvíce vystavena rizikům podráždění a alergiím.

Qalt Batole ECO prací prášek 1,5 kg

  • Qalt Batole ECO prací prášek 1,5 kg

Detaily

QALT BATOLE ECO 1,5 Kg je kvalitní prací prášek českého výrobce, určený převážně na prádlo přicházející do styku s dětskou pokožkou, která je nejvíce vystavena rizikům podráždění a alergiím. Qalt Batole poskytuje silnou avšak k prádlu šetrnou čistící sílu a zároveň zachovává jemnost i elastičnost oděvů. Bioaktivní přísady zaručují vysokou prací účinnost a spolehlivé odstranění nečistot různé povahy (krev, pot, skvrny od nápojů, jídel, aj.)

Prací prášek QALT BATOLE ECO je dermatologicky testován kožní klinikou lékařské fakulty. Jedná se o ekologicky nezávadný výrobek. Neobsahuje fosfáty, barviva a jiné dráždivé přísady.

Balení: 1,5 kg

Počet pracích dávek: 20

Složení: chlorid sodný, hlinitokřemičitan sodný, perkarbonát sodný, uhličitan sodný, citronan sodný, Křemičitan sodný, sodné mýdlo nasycených mastných kyselin (100% lůj), C12-14 alkohol 7EO, lineární alkylbenzensulfonát sodný, tetraacetylethylendiamin, karboxymethylcelulóza, proteáza, hydroxyetandifosfonová kyselina, sodná sůl, alfa amyláza, parfém