Přeskočit na obsah »

Qalt Batole prací prášek 4,5 kg

Qalt Batole prací prášek 4,5 kg

Cena bez DPH 180,99 Kč S DPH: 219,- Kč
Qalt Batole prací prášek 4,5 kg is available for purchase in increments of 1

Rychlý přehled

Kvalitní prací prášek českého výrobce, určený převážně na prádlo přicházející do styku s dětskou pokožkou, která je nejvíce vystavena rizikům podráždění a alergiím. Balení 4,5 kg.

Qalt Batole prací prášek 4,5 kg

  • Qalt Batole prací prášek 4,5 kg

Detaily

Prací prášek Qalt Batole 4,5 kg. Jde o prací prášek české výroby. Je nejpoužívanějším typem pracího prášku pro dětské oblečení, které přichází do styku s velmi citlivou dětskou pokožkou. Prací prášek Batole je dostatečně silný pro vyprání skvr od jídla, potu, nápojů a všeho, s čím se vaši nezbedové nejčastěji zašpiní.

Bioaktivní přísady poskytují perfektní prací výkon. Qalt Batole je dermatologicky testován kožní klinikou lékařské fakulty.

NEOBSAHUJE fosfáty, barviva a jiné dráždivé přísady

Počet dávek: 35

Složení: chlorid sodný, uhličitan sodný, perkarbonát sodný, hlinitokřemičitan sodný, citronan sodný, sodné mýdlo nasycených mastných kyselin (100% lůj), lineární alkylbenzensulfonát sodný, C12-14 alkohol 7EO, metakřemičitan sodný, karboxymethylcelulóza, kopolymer na bázi kyseliny akrylové, tetraacetylethylendiamin, proteáza, hydroxyetandifosfonová kyselina, sodná sůl, parfém, zeolit+polyakrylát sodný+kys.dodecylbenzensulfonová, derivát bis-(triazinylamino)-stilbendisulfokyseliny, alfa amyláza

Balení: 4,5 kg