Přeskočit na obsah »

POMÁHÁ PRÁDLU AVIVÁŽ, NEBO JE TO POUHÉ VYHAZOVÁNÍ PENĚZ Z OKNA?

Qalt excel


Je aviváž zbytečnou investicí, nebo existují pádné důvody, abyste i příště nalili do pračky aviváž?

 

Jak aviváž působí na Vaše prádlo?


Když porovnáte prádlo které bylo vyprané společně s aviváži a bez aviváže, je rozdíl znatelný už na první dotyk podle měkkosti, hebkosti a vůně prádla. Aviváž obsahuje složky, které se postarají o navonění a změkčení prádla, a doporučuje se používat aviváž společně s pracím práškem či gelem. Aviváž zároveň pomáhá k odstranění elektrostatického náboje a to hlavně u prádla z umělých vláken. Bez aviváže by se prádlo lepilo na pokožku, a elektrostatický náboj by přitahoval prach.


Aviváž a žehlení?


Jestliže se rozhodnete prát prádlo společně s aviváží, bude se Vám lépe žehlit! A zároveň Vám prádlo vydrží déle čisté a při další praní půjde špína lépe dolů.


Jak aviváž dávkovat?


Dávkování aviváže věnujte dostatečnou pozornost. Pokud totiž odměříte aviváže malé množství než je doporučené, pak nebude prádlo dostatečné měkké a hebké. Když to s množstvím aviváže hodně přeženete, plýtváte tak penězi a efekt aviváže stejně neumocníte, ba naopak některé materiály mohou být poškozeny. Zároveň se ztrácí jejich savost. Doporučujeme si řádně prostudovat informaci o dávkování u konkrétní aviváže.


Na co se při výběru aviváže zaměřit?


Zaměřte se na vůni, dávkování, množství a cenu výrobku.


Doporučujeme:

 

Qalt Excel aviváž s lanolinem 1 l

Qalt Batole Fresh aviváž 2 l